Picture of NINO LAZARCHUK

NINO LAZARCHUK

Gydytojas ortopedas traumatologas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Gydytojas ortopedas traumatologasMPL-27175367992022-08-04-Aktyvi

Apibendrintai:

NINO LAZARCHUK turi 1 licenciją: Gydytojas ortopedas traumatologas. Licencija galiojanti. Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5 (3 atsiliepimai).

Nuostabi gydytoja, rekomenduoju 🙂

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
14 sausio, 2025

Šauni,nuoširdi,mylinti savo darbą, besirūpinanti paciantu ir po operacijos.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
1 spalio, 2024

Nino lazarchuk

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
3 gegužės, 2024
Gydytojo paskyra

Esate gydytojas? Valdykite savo profilį

Pateikite informaciją apie save ir padėkite pacientams geriau jus pažinti.

  • Pristatykite save

    Papildykite informaciją apie teikiamas paslaugas, išsilavinimą ir kalbas. Pridėkite nuotrauką bei darbovietes.

  • Bendraukite su pacientais

    Valdykite atsiliepimus - galėsite pateikti atsakymus į atsiliepimus bei juos pašalinti.

  • Gaukite pranešimus

    Gaukite pranešimus apie naujus atsiliepimus jūsų profilyje.

Gydytojo paskyra

Esate gydytojas? Valdykite savo profilį

Pateikite informaciją apie save ir padėkite pacientams geriau jus pažinti.

  • Pristatykite save

    Papildykite informaciją apie teikiamas paslaugas, išsilavinimą ir kalbas. Pridėkite nuotrauką bei darbovietes.

  • Bendraukite su pacientais

    Valdykite atsiliepimus - galėsite pateikti atsakymus į atsiliepimus bei juos pašalinti.

  • Gaukite pranešimus

    Gaukite pranešimus apie naujus atsiliepimus jūsų profilyje.

5,0
5,0 iš 5 balų ( viso įvertinimų: 3 )

Įvertinimų suvestinė

Detalūs įvertinimai pagal kriterijus.

Paslaugų kokybė100%
100%
Paslaugų kaina100%
100%
Komunikacija80%
80%
Profesionalumas100%
100%
Laukimo laikas74%
74%

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia NINO LAZARCHUK specialybė?
Gydytojas ortopedas traumatologas
Kokias licencijas turi NINO LAZARCHUK ir ar jos galioja?
  • Gydytojas ortopedas traumatologas — Licencijos nr. MPL-27175 — galiojanti
Kaip pacientai vertina NINO LAZARCHUK?
Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5. Atsiliepimų skaičius: 3.
Kiek pacientų rekomenduoja NINO LAZARCHUK?
Specialistą rekomendavusių pacientų skaičius: 3.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.