NATALIJA MIRGORODSKAJA

Vaikų ligų gydytojas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Vaikų ligų gydytojasMPL-19337309742014-07-082024-08-12Aktyvi

Lentelę galite slinkti į šoną.

Apibendrintai:

NATALIJA MIRGORODSKAJA turi 1 licenciją: Vaikų ligų gydytojas. Licencija galiojanti.

Lankytojų atsiliepimai

Kitų pacientų patirtys apie šį specialistą.

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pasidalinęs savo patirtimi apie šį specialistą.

Jūsų įvertinimas

Pasidalinkite savo patirtimi, kad padėtumėte kitiems pacientams.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė – kaip vertinate suteiktas paslaugas?
Profesionalumas – kaip vertinate specialisto kompetencijas?
Paslaugų kaina – kaip vertinate kainos ir kokybės santykį?
Komunikacija – ar informacija buvo pateikta aiškiai?
Laukimo laikas – kaip vertinate priėmimo organizavimą?
Ar rekomenduotumėte draugui?

Formą saugo reCAPTCHA. Taikomos Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia NATALIJA MIRGORODSKAJA specialybė?
Vaikų ligų gydytojas
Kokias licencijas turi NATALIJA MIRGORODSKAJA ir ar jos galioja?
  • Vaikų ligų gydytojas — Licencijos nr. MPL-19337 — galiojanti
Kaip pacientai vertina NATALIJA MIRGORODSKAJA?
Šiuo metu atsiliepimų kol kas nėra apie specialistą.
Kiek pacientų rekomenduoja NATALIJA MIRGORODSKAJA?
Kol kas rekomendacijų nėra.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.