SIGITAS KAKTYS

Gydytojas ortopedas traumatologas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Gydytojas ortopedas traumatologasMPL-06120109902005-01-212025-02-18Aktyvi

Lentelę galite slinkti į šoną.

Apibendrintai:

SIGITAS KAKTYS turi 1 licenciją: Gydytojas ortopedas traumatologas. Licencija galiojanti.

Lankytojų atsiliepimai

Kitų pacientų patirtys apie šį specialistą.

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pasidalinęs savo patirtimi apie šį specialistą.

Jūsų įvertinimas

Pasidalinkite savo patirtimi, kad padėtumėte kitiems pacientams.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė – kaip vertinate suteiktas paslaugas?
Profesionalumas – kaip vertinate specialisto kompetencijas?
Paslaugų kaina – kaip vertinate kainos ir kokybės santykį?
Komunikacija – ar informacija buvo pateikta aiškiai?
Laukimo laikas – kaip vertinate priėmimo organizavimą?
Ar rekomenduotumėte draugui?

Formą saugo reCAPTCHA. Taikomos Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia SIGITAS KAKTYS specialybė?
Gydytojas ortopedas traumatologas
Kokias licencijas turi SIGITAS KAKTYS ir ar jos galioja?
  • Gydytojas ortopedas traumatologas — Licencijos nr. MPL-06120 — galiojanti
Kaip pacientai vertina SIGITAS KAKTYS?
Šiuo metu atsiliepimų kol kas nėra apie specialistą.
Kiek pacientų rekomenduoja SIGITAS KAKTYS?
Kol kas rekomendacijų nėra.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.