UAB „Ivadenta

Detali informacija apie sveikatos priežiūros įstaigą

Įstaigos pavadinimasUAB „Ivadenta
Įstaigos kodas 302678604
Įmonės teisinis statusasUAB
Įstaigos adresasJ. Biliūno g. 8-12, Anykščių m., Anykščių r. sav., Lietuva
Licencijos nr.5055
Licencijos išdavimo data Išduota: 8/22/2022
Licencijos būsenaGaliojanti

Įvertinkite įstaigą

Jūsų įvertinimas

Bendras įvertinimas

0,0
0,0 iš 5 balų ( viso įvertinimų: 0 )

Lankytojų atsiliepimai

Kolkas atsiliepimų nėra. Galite pirmieji jį palikti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip žmonės vertina UAB „Ivadenta?
Įstaiga įvertinta 0,0 iš 5 balų, remiantis 0 atsiliepimu/-ais
Koks UAB „Ivadenta adresas?
Įstaigos adresas yra J. Biliūno g. 8-12, Anykščių m., Anykščių r. sav., Lietuva.
Kokią licenciją turi UAB „Ivadenta?
Įstaiga turi licenciją, kurios numeris: 5055
Ar UAB „Ivadenta licencija yra galiojanti?
Įstaigos licencijos būsena: Galiojanti
Kada paskutinį kartą atnaujinta informacija?
Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2026-08-26. Atnaujinimai vykdomi kas 3mėn.