GRETA UNDŽYTĖ

Medicinos gydytojas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Medicinos gydytojasMPL-24986355842020-07-132025-08-08Aktyvi

Lentelę galite slinkti į šoną.

Apibendrintai:

GRETA UNDŽYTĖ turi 1 licenciją: Medicinos gydytojas. Licencija galiojanti.

Lankytojų atsiliepimai

Kitų pacientų patirtys apie šį specialistą.

Greta Undžytė,ačiū gydytojai.Greita apžiūra ir sprendimai,malonus bendravimas.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija

Jūsų įvertinimas

Pasidalinkite savo patirtimi, kad padėtumėte kitiems pacientams.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė – kaip vertinate suteiktas paslaugas?
Profesionalumas – kaip vertinate specialisto kompetencijas?
Paslaugų kaina – kaip vertinate kainos ir kokybės santykį?
Komunikacija – ar informacija buvo pateikta aiškiai?
Laukimo laikas – kaip vertinate priėmimo organizavimą?
Ar rekomenduotumėte draugui?

Formą saugo reCAPTCHA. Taikomos Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia GRETA UNDŽYTĖ specialybė?
Medicinos gydytojas
Kokias licencijas turi GRETA UNDŽYTĖ ir ar jos galioja?
  • Medicinos gydytojas — Licencijos nr. MPL-24986 — galiojanti
Kaip pacientai vertina GRETA UNDŽYTĖ?
Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5. Atsiliepimų skaičius: 1.
Kiek pacientų rekomenduoja GRETA UNDŽYTĖ?
Specialistą rekomendavusių pacientų skaičius: 1.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.