Picture of SANDRA ŠIMKŪNAITĖ

SANDRA ŠIMKŪNAITĖ

Gydytojas psichiatras

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Gydytojas psichiatrasMPL-17770301472012-07-042022-07-18Aktyvi

Apibendrintai:

SANDRA ŠIMKŪNAITĖ turi 1 licenciją: Gydytojas psichiatras. Licencija galiojanti. Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5 (1 atsiliepimas).
Atsiliepimo forma kraunama…

Puiki specialistė, profesionali ir žmogiška.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
10 balandžio, 2024
Gydytojo paskyra

Esate gydytojas? Valdykite savo profilį

Pateikite informaciją apie save ir padėkite pacientams geriau jus pažinti.

  • Pristatykite save

    Papildykite informaciją apie teikiamas paslaugas, išsilavinimą ir kalbas. Pridėkite nuotrauką bei darbovietes.

  • Bendraukite su pacientais

    Valdykite atsiliepimus - galėsite pateikti atsakymus į atsiliepimus bei juos pašalinti.

  • Gaukite pranešimus

    Gaukite pranešimus apie naujus atsiliepimus jūsų profilyje.

5,0
5,0 iš 5 balų ( remiantis 1 atsiliepimu )

Įvertinimų suvestinė

Detalūs įvertinimai pagal kriterijus.

Paslaugų kokybė100%
100%
Paslaugų kaina60%
60%
Komunikacija100%
100%
Profesionalumas100%
100%
Laukimo laikas80%
80%

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia SANDRA ŠIMKŪNAITĖ specialybė?
Gydytojas psichiatras
Kokias licencijas turi SANDRA ŠIMKŪNAITĖ ir ar jos galioja?
  • Gydytojas psichiatras — Licencijos nr. MPL-17770 — galiojanti
Kaip pacientai vertina SANDRA ŠIMKŪNAITĖ?
Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5. Atsiliepimų skaičius: 1.
Kiek pacientų rekomenduoja SANDRA ŠIMKŪNAITĖ?
Specialistą rekomendavusių pacientų skaičius: 1.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.