MB Sukandęs dantį

Detali informacija apie sveikatos priežiūros įstaigą

Įstaigos pavadinimasMB Sukandęs dantį
Įstaigos kodas 307077365
Įmonės teisinis statusasMB
Įstaigos adresasKęstučio g. 61-10, Kauno m., Kauno m. sav., Lietuva
Licencijos nr.6232
Licencijos išdavimo data Išduota: 8/14/2025
Licencijos būsenaGaliojanti

Įvertinkite įstaigą

Jūsų įvertinimas

Bendras įvertinimas

0,0
0,0 iš 5 balų ( viso įvertinimų: 0 )

Lankytojų atsiliepimai

Kolkas atsiliepimų nėra. Galite pirmieji jį palikti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip žmonės vertina MB Sukandęs dantį?
Įstaiga įvertinta 0,0 iš 5 balų, remiantis 0 atsiliepimu/-ais
Koks MB Sukandęs dantį adresas?
Įstaigos adresas yra Kęstučio g. 61-10, Kauno m., Kauno m. sav., Lietuva.
Kokią licenciją turi MB Sukandęs dantį?
Įstaiga turi licenciją, kurios numeris: 6232
Ar MB Sukandęs dantį licencija yra galiojanti?
Įstaigos licencijos būsena: Galiojanti
Kada paskutinį kartą atnaujinta informacija?
Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2026-08-26. Atnaujinimai vykdomi kas 3mėn.