ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ

Gydomojo masažo specialistas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Gydomojo masažo specialistasASL-05758MS0045522022-03-292022-04-29Aktyvi

Lentelę galite slinkti į šoną.

Apibendrintai:

ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ turi 1 licenciją: Gydomojo masažo specialistas. Licencija galiojanti.
DUK Dažniausiai užduodami klausimai

Lankytojų atsiliepimai

Kitų pacientų patirtys apie šį specialistą.

Rekomenduoju!

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija

Nuoširdi ir gera specialistė. Paliko.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija

Jūsų įvertinimas

Pasidalinkite savo patirtimi, kad padėtumėte kitiems pacientams.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė – kaip vertinate suteiktas paslaugas?
Profesionalumas – kaip vertinate specialisto kompetencijas?
Paslaugų kaina – kaip vertinate kainos ir kokybės santykį?
Komunikacija – ar informacija buvo pateikta aiškiai?
Laukimo laikas – kaip vertinate priėmimo organizavimą?
Ar rekomenduotumėte draugui?

Formą saugo reCAPTCHA. Taikomos Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

Specialisto paskyra

Esate specialistas? Valdykite savo profilį

Pateikite informaciją apie save ir padėkite pacientams geriau jus pažinti.

  • Pristatykite save

    Papildykite informaciją apie teikiamas paslaugas, išsilavinimą ir kalbas. Pridėkite nuotrauką bei darbovietes.

  • Bendraukite su pacientais

    Valdykite atsiliepimus - galėsite pateikti atsakymus į atsiliepimus bei juos pašalinti.

  • Gaukite pranešimus

    Gaukite pranešimus apie naujus atsiliepimus jūsų profilyje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ specialybė?
Gydomojo masažo specialistas
Kokias licencijas turi ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ ir ar jos galioja?
  • Gydomojo masažo specialistas — Licencijos nr. ASL-05758 — galiojanti
Kaip pacientai vertina ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ?
Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5. Atsiliepimų skaičius: 2.
Kiek pacientų rekomenduoja ASTA SARAPINAVIČIŪTĖ-TAMAŠAUSKĖ?
Specialistą rekomendavusių pacientų skaičius: 2.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.