Picture of KARINA LYDYTĖ

KARINA LYDYTĖ

Gydomojo masažo specialistas, Kineziterapeutas

SpecialybėLicencijos nr.Spaudo nr.Išdavimo dataLicencijos priežiūros dataLicencijos būsena
Gydomojo masažo specialistasASL-15863MS0059862025-05-262025-06-02Aktyvi
KineziterapeutasASL-07331KT0040812022-06-292022-08-31Aktyvi

Apibendrintai:

KARINA LYDYTĖ turi 2 licencijas: Gydomojo masažo specialistas, Kineziterapeutas. Abi licencijos galiojančios. Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5 (13 atsiliepimų).
Atsiliepimo forma kraunama…

Puiki kinezaterapeutė.

Kreipiausi po sunkios čiūrnos operacijos. Jos dėka ir sutėiktas žinias pradėjau geriau jaustis ir vaikščioti. Tikrai rekomenduoju.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
Romualda
6 rugpjūčio, 2026

Profesionali masažo specialistė

Ačiū Karinai už pagalbą po traumų. Tik jos dėka, sūnus ir vyras vaikšto sklandžiai.

Ačiū už plačias galimybes renkantis masažus. Žmogus, kuris girdi ir jaučia klientą. Be jos masažų ir kineziterapijos užsiėmimų, mūsų šeimai būtų sudėtinga. Rekomendacijos pačios geriausios!❤️

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
Kristina
3 rugpjūčio, 2026

Puiku

Puiki masažistė, labai maloni, kaip žmogus. Tik geriausi žodžiai.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
Ivona
15 kovo, 2026

Profesionalė, kuriai nuoširdžiai rūpi klientas!

Atidi, rūpestinga, kruopšti ir tikrai besigilinanti į kiekvieną situaciją patarianti, parekomenduojanti.

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
23 gruodžio, 2025

Puiki masažistė–kinezoterapeutė: profesionali, dėmesinga ir labai efektyvi. Po procedūrų jaučiamas akivaizdus pagerėjimas. Rekomenduoju!

Bendras įvertinimas
Paslaugų kokybė
Profesionalumas
Paslaugų kaina
Laukimo laikas
Komunikacija
Avatar for Anoniminis
Anoniminis
23 gruodžio, 2025
Gydytojo paskyra

Esate gydytojas? Valdykite savo profilį

Pateikite informaciją apie save ir padėkite pacientams geriau jus pažinti.

  • Pristatykite save

    Papildykite informaciją apie teikiamas paslaugas, išsilavinimą ir kalbas. Pridėkite nuotrauką bei darbovietes.

  • Bendraukite su pacientais

    Valdykite atsiliepimus - galėsite pateikti atsakymus į atsiliepimus bei juos pašalinti.

  • Gaukite pranešimus

    Gaukite pranešimus apie naujus atsiliepimus jūsų profilyje.

5,0
5,0 iš 5 balų ( viso įvertinimų: 13 )

Įvertinimų suvestinė

Detalūs įvertinimai pagal kriterijus.

Paslaugų kokybė100%
100%
Paslaugų kaina94%
94%
Komunikacija100%
100%
Profesionalumas100%
100%
Laukimo laikas86%
86%

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie specialistą

Kokia KARINA LYDYTĖ specialybė?
Gydomojo masažo specialistas, Kineziterapeutas
Kokias licencijas turi KARINA LYDYTĖ ir ar jos galioja?
  • Gydomojo masažo specialistas — Licencijos nr. ASL-15863 — galiojanti
  • Kineziterapeutas — Licencijos nr. ASL-07331 — galiojanti
Kaip pacientai vertina KARINA LYDYTĖ?
Bendras pacientų įvertinimas: 5,0 / 5. Atsiliepimų skaičius: 13.
Kiek pacientų rekomenduoja KARINA LYDYTĖ?
Specialistą rekomendavusių pacientų skaičius: 13.
Kada paskutinį kartą tikrinti licencijų duomenys?
Licencijų duomenys paskutinį kartą tikrinti 2026-09-02.